اطلاعیه مهم :  به دلیل مشکلات پیش آمده در تهران  برنامه سی و چهارمین کنفرانس بین‌المللی برق و سمینار تجزیه‌وتحلیل حملات سایبری و سناریو‌های نفوذ به صنعت برق فعلا کنسل شده. زمان برگزاری  اطلاع رسانی خواهد شد.

پانوشت: به‌عنوان یک ایرانی وظیفه ملی و شرعی خود می‌دانم که نسبت به وضعیت کنونی کشور و نارضایتی عمومی ایجادشده با مردم کشورم ابراز همدردی نمایم و دعا کنم که مسئولین به‌جای تشدید نارضایتی عمومی و گسترش فضای دوقطبی در کشور، صادقانه تلاش نمایند وضعیت معیشت مردم را بهبود دهند. متأسفانه شاهد مهاجرت روزافزون نخبگان بوده و هستیم، به‌عنوان یکی از جوانان  این مرزوبوم که تاکنون  ماندیم که کشور را بسازیم فقط یک درخواست از مسئولین دارم (البته اگر صدای ما را می‌شنوند):  دعواهای جناحی و حقوقی را کنار بگذارید و طبق اصل ۲۷ قانون اساسی، راهکاری عملی برای انجام اعتراضات  آزاد مردمی فراهم کنید تا شاهد این‌همه خسارت به جان و مال مردم و کشور نباشیم.
فراموش نکنیم حضرت علی (ع) در خطبه ۲۷ نهج‌البلاغه در ماجرای درآوردن خلخال از پای زن یهودی فرمودند: «اگر مرد مسلمانى پس‌ازاین رسوایى از اندوه بمیرد، جای ملامت نیست بلکه مرگ او در نظرمــن شــایستـه اســت.»