• در صورت نیاز به مکاتبه با بنده حقیر لطفا قبل از ارسال پیام خصوصی و نامه ابتدا به موضوعات وب نوشت مراجعه کرده و در صورتی که موضوع مد نظر شما در میان پست ها نبود(برای غالب سوالات پست مرتبط وجود دارد!) از طریق فرم ذیل  مطرح کنید،در غیر اینصورت در همان پست سوال خود را طرح نمایید(اولویت پاسخ دهی به سوالاتی است که در بخش نظرات پست های مربوطه پرسیده شوند!).
  • پیشاپیش از تاخیر در پاسخ به نامه ها به دلیل مشغله زیاد عذر خواهی می کنم.
  •  از آنجایی که بسیار از سوالات مشابه است بنده به آنها در قالب یک سوال عمومی پاسخ می دهم تا برای سایر مخاطبان نیز راهگشا باشد و از تکرار سوالات مشابه خودداری شود، لذا دوستان عزیزی که تمایل ندارند پیام آنها به صورت عمومی در وبگاه یا وب نوشت منتشر شود در عنوان یا متن خود«پیام خصوصی» را بنویسند.
  •  ضمن احترام به همه عزیزان، به مخاطبینی که سوالات از این قیبل خود را از طریق آدرس ایمیل یا دیگر شبکه های اجتماعی مطرح کنند پاسخ داده نخواهد شد.
  • از آنجایی که مخاطبین گرامی وب نوشت  بنده را قابل دانسته و از طرق مختلف پرسش های متنوع خود را مطرح می کنند اما بنده به دلیل محدودیت وقت، نیاز به مدیریت مطلوب و جامع پرسشها تنها از طریق وب نوشت (با توجه به اولویت های بیان شده ) به پرسش های  مطرح شده پاسخ می دهم و فرصت ارسال ایمیل را ندارم ؛ بر اساس درخواست مخاطبین گرامی وب نوشت جهت اطلاع رسانی فعالیت های وبگاه و وبنوشت خویش کانال تلگرامی ذیل را راه اندازی نمودم. مخاطبانی که تمایل دارند از طریق تلگرام  آخرین رویدادهای مرتبط با وب نوشت و وبگاه بنده  مشاهده ویدئوها و کلیپ های آموزشی و  انتشار لینک برخی اخبار امنیتی از خبرگزاری های مختلف را دریافت کنند می توانند در این کانال عضو شوند: